פאביקון מתקן לכביסה רב חבל

08-9966666

אפשרות יעילה ונוחה לתליית כביסה

אפשרות יעילה ונוחה לתליית כביסה

בבניינים של פעם כאשר כל השכנים גרו יחד בבלוק, ואף אחד לא ממש בדק איך נראה הקיר החיצוני של הבניין, יכולנו כולנו תלות את הכביסה על החבלים שהתקנו לנו בפיראטיות מושלמת מחוץ לחלון, ליד חדר הכביסה, או סתם חלון שמצאנו, ולא מעט בני אדם בחרו את המקום האידיאלי לתליית כביסה- ממש מול החזית, מעל לרחוב. היום, כאשר התקדמו כמה דברים בתפיסות העולם שלנו וגם ברמת החיים הכללית בישראל, וזה באמת נחמד- אנחנו משקיעים בפיתוח חזית בניין מרשימה, כמו בנייני היוקרה בכל העולם, ופחות מתחברים לרעיון תליית כביסה בחזית הבניין, אבל מה כן אפשר לעשות? קבלו את הרעיון המדהים של רב חבל מבית חברת שחקים- חבל כביסה מתקפל.

למה נועד חבל כביסה מתקפל

למה נועדו חבלי כביסה מאז ומתמיד? לא ברור מתי בהיסטוריה החלו להשתמש בהם, בתמונות מחצרות ירושלמיות עתיקות עוד הרבה לפני קום המדינה ניתן לראות את חבלי הכביסה תלויים בין החצרות, אבל בבית שלנו מאז ומתמיד אנחנו זוכרים את חבלי הכביסה המותקנים על הקיר, חבל כביסה מתקפל נועד להעניק אפשרות יעילה ונוחה לתליית כביסה לכל מי שאינו מעוניין לכער את הקיר, החיצוני או הפנימי, עם חבלים בולטים. הרעיון הוא להתקין את החבלים המתקפלים שלנו במיקום נוח לייבוש, אבל כזה שלא יפגע בנראות החיצונית של הבניין, למשל- במסתור הכביסה, או אפילו במרפסת שלכם.

אבל זה תופס לנו מקום?

הנה, זהו הפאנץ'. חבל כביסה מתקפל לא יתפוס לכם מקום במשך היום, למעט כמובן בשעות בהן תפתחו אותו ותייבשו דבר מה. בשעות שהוא יהיה פנוי- אתם פשוט תקפלו אותו אל הקיר, כך החבל אינו מפריע לאף אחד בתוך הבית, ומצד שני אינו פוגע ביופי החיצוני של הבניין, האמת- אפשר להתקין אותו אפילו בחדר מול החלום, כל עוד קרני שמש מגיעות אליו כמובן, כאשר הכל יתייבש פשוט תסגרו אותו, הכי קל ופשוט שיש! רוצים לשמוע עוד על חבל כביסה מתקפל, על היתרונות המשמעותיים שלו בשטח ועל הלקוחות המרוצים שלנו כבר עשרים וחמש שנה?  דברו עם הצוות שלנו כאן או בטלפון.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים