פאביקון מתקן לכביסה רב חבל

08-9966666

הפתרון המושלם לתליית כביסה מחוץ לבית

הפתרון המושלם לתליית כביסה מחוץ לבית

אז איפה אתם תולים את הכביסה? תלוי:) כן, תלוי האם יש לכם את המוצרים של רב חבל או שאתם עדיין מתסדרים בלעדיהם, מסתבר שפחות מסתדרים. הפתרון המושלם שלנו מאפשר לכל בית לתלות את הכבסים שלו על מתלה כביסה חיצוני, פרקטי ונוח, אבל נגיש לכל אחד מבני הבית בלי למתוח את השרירים ולפרק את הידיים. באמת? כן זה פשוט וקל, עם הפתרון המהפכני שלנו. בדיוק עבורכם פיתחנו בחברת שחקים טכנולוגיות, את הפתרון המושלם לתלייה מחוץ לבית בנוחות ובזריזות, המתקן שלנו לתליית כבסים יעשה את העבודה עבורכם, או כפי שניתן להגדיר זאת: במקום שמוחמד יבוא אל ההר- ההר עומד להגיע עד מוחמד.

מתלה כביסה חיצוני נוח לשימוש

מתלה כביסה חיצוני הוא הדרך הטובה ביותר לייבש כביסה בשמש טבעית בלי לחסום את המרפסת שלכם. הרעיון הוא שמתלה הכביסה הזה מותקן באופן חיצוני לבית, מתחת לפתח החלון למשל או במסתור כביסה, כך הוא תופס שטח שמחוץ לבית למעשה, אבל מצד שני נגיש לנו לשימוש, תלייה והורדה. למעשה- זה לא בדיוק ככה, כי הנגישות דרך פתח קטן מתוך הבית אל מחוצה לו מחייבת אותנו להתאמץ לא מעט כדי להגיע אל החבלים הרחוקים מאיתנו. הרעיון של רב חבל הוא לתכנון מנגנון מיוחד שיאפשר לכם לקרב את החבלים אליכם, לתלות עליהם בנוחות בלי לתלוש את הזרועות שלכם, ולהרחיק אותם בחזרה למקומם. כשתרצו להוריד את הכבסים היבשים- תעשו את אותה פעולה בדיוק וכך תחסכו לעצמכם זמן וכוחות.

למי זה מתאים

מתקן כביסה חיצוני של רב חבל מתאים לכל בית בישראל, לכל חלון ולכל פתח. גם מבחינת הגודל שלו- שניתן להתאמה לכל מקום, גם מבחינת המבנה עליו עמלנו בחברה לא מעט, ואפילו מבחינת המחיר הנגיש והנוח שלו ששווה ממש כל שקל. אם גם אתם משתמשים בתליית כביסה חיצונית לבית, דרך חלון או פתח אחר, ומוצאים שזה קשה לכם, ולפעמים ממש מתיש, למתוח את עצמכם החוצה- זה בדיוק הזמן להזמין אותנו אליכם, לתכנן יחד, לראות את ההתאמה, ופשוט להתקין לכם את המוצר המדהים שלנו שיעשה לכם חיים אחרים.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים