פאביקון מתקן לכביסה רב חבל

08-9966666

הרבה יותר מכל מה שאתם מכירים

הרבה יותר מכל מה שאתם מכירים

לא לחינם הסלוגן של רב חבל הוא- החבלים נוסעים אלינו, זה הרבה יותר מכל מה שאתם מכירים. החבלים נוסעים אלינו זהו המוטו של חברת שחקים מהרגע בו התחלנו לחשוב אודות המתקן המדהים הזה, ואנחנו גאים להיות הראשונים בארץ בייצור פתרון מושלם לתליית כביסה נוחה ויעילה. רוצים לשמוע על היתרונות שלנו? הנה כמה סיבות שוות לרכוש רב חבל- החבלים נוסעים אלינו.

החבלים נוסעים אלינו- לכל כיוון שתבחרו

אתם רגילים להסיע את החבלים שלכם, כאשר הם מותקנים על גבי גלגלים כמובן, אבל הכיוונים המוכרים לכם בדרך כלל אלו הם חבלים שנוסעים לימין ולשמאל, אמנם הם יכולים להגיע קרוב אליכם יחסית, מאשר הגלגל המרוחק בקצה החבל, אבל החבל השלישי או הרביעי בשורה, שלא לדבר על החמישי- עדיין מרוחקים כלפי חוץ. החבלים שלנו מגיעים אליכם גם ממרחק וחוסכים לכם את המאמץ הזה.

יותר מקום לתליית כביסה

אם אפשר להביא את החבלים עד לאדם החלון ולהרחיק אותם לאחר מכן, אפשר להרכיב הרבה יותר חבלים על המתקן שלכם. הסיבה העיקרית שאנחנו מתקינים רק מעט חבלים על מתקן ייבוש, זוהי העובדה שהחבלים צריכים מרחק בין אחד לשני לצורך ייבוש אפקטיבי, ולכן אנחנו מוגבלים על פי אורך יד ממוצעת בכמות החבלים, אבל אם ניתן להזיז אותם קדימה ואחורה- אפשר להוסיף חבלים על פי הצורך ללא הגבלה. אצלנו אפשר להגיע גם לשלושה עשר חבלים, עם מרווח ביניהם כמובן, וכך תוכלו אפילו לקצר אותם מעט, ובכך לפגוע פחות במראה החיצוני של הקיר.

ייבוש מהיר

כאשר אנחנו מתקינים חבלי כביסה, לא פעם אנחנו מעדיפים להתקין אותם מעט צפופים יותר כדי להקל על הנגישות שלנו אליהם, אבל זו טעות, כיוון שצפיפות בין חבלי הכביסה תאריך את משך הייבוש, לפעמים תשאיר מעט ריח לוואי על הבגדים, ואפילו עלולה לעיתים לקלק את סיבי הבד. כאשר אינו מוגבלים בטווח מרחק, נוכל לקבוע מרחק מספק בין חבל לחבל, תתפלאו לראות שאפשר לקצר את זמן הייבוש.

רוצים לשמוע עוד ואולי לתאם משהו על החבלים שלכם בבית? הצוות שלנו כאן עבורכם באתר או בטלפון.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים