פאביקון מתקן לכביסה רב חבל

08-9966666

מוצר שמותקן כמעט בכל בית

מוצר שמותקן כמעט בכל בית

חבלים נוסעים הם מוצר שמותקן כמעט בכל בית שאינו משתמש באופן קבוע במכונת ייבוש, ומאפשר לשמש לחסוך לו מעט כסף ולהעניק לו קצת טבע בחיים. אין כמו השמש שלנו, למרות השם הרע שיצא לה בשנים האחרונות- אחרי הכל האנרגיות שלה מדהימות, והנה לכם דרך קלה ונוחה הרבה יותר כדי להשתמש בשמש לצורך חיסכון בתקציב הביתי שלכם- ייבוש בגדים בשמש. חבלים נוסעים מאפשרים לכל מי שיש לו חלונות, אפילו קטנים, לתלות כביסה בצורה הכי קלה ופשוטה- מחוץ לחלון הבית, בכל חדר שמתאים לו, וכמובן בהתאם לקיר החיצוני הרלוונטי. אבל מה עושים אם זה לא מספיק? רב חבל מבית חברת שחקים מציעים לכם חבלים נוסעים עם פיצ'ר מדהים- בונוס של המון מקום נוסף, קלות עבודה מושלמת ואפקטיביות מלאה לייבוש מהיר ואיכותי.

חבלים נוסעים לכל הכיוונים

לאיזה כיוון נוסעים החבלים שלכם? אם יש לכם חבלים שנוסעים רק לכיוון ימין ושמאל- יש לכם לאן להתקדם, החבלים שלנו נוסעים לא רק לשני הצדדים במקביל לקיר, אלא גם קדימה ואחורה- אליכם וממכם. נשמע מדהים? זה באמת כך, וזה פותר לכם המון בעיות, למשל- אם יש לכם קיר קטן ואתם זקוקים להרבה חבלים כדי לאפשר לעצמכם מקום מספק לתליית כל הבגדים, מה עשיתם עד עכשיו? אולי השתמשתם הרבה במייבש כביסה, ואולי קרעתם את הידיים כדי להגיע שוב ושוב אל החבלים המרוחקים מכם, מהיום הסיפור הזה נגמר- החבלים שלנו מאפשרים לכם לוותר על מתיחות ידיים מוגזמות, כי המנגנון שלנו יביא את החבל הרחוק מכם עד לאדן החלון, אתם תוכלו לתלות עליו בנחת את הכביסה ולשחרר אותו למקומו המרוחק. כשתרצו להוריד את מה שתליתם- השתמשו שוב במנגנון וקרבו אליכם את החבל.

איך מתקינים

ההתקנה היא פשוטה וקלה ואנחנו כמובן לוקחים עליה אחריות מלאה. אחרי שנתאם יחד איתכם את הגודל הרצוי לכם, את אורך החבלים, ואת כמות החבלים שתרצו לקבוע על המתקן- נרכיב אותו במיוחד עבורכם בבית שלכם, ולא נזוז עד שתהיה מרוצים לחלוטין. מתעניינים בעוד כמה פרטים? אנחנו כאן לכל שאלה.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים