פאביקון מתקן לכביסה רב חבל

08-9966666

מתלה כביסה מיוחד למרפסות

מתלה כביסה מיוחד למרפסות

יש לכם מרפסת בבית? אולי רק מי שאין לו מרפסת יודע עד כמה החסר הזה משמעותי בחיים השוטפים שלנוף ואולי רק מי שיש לו מרפסת יודע עד כמה היא מועילה וכיפית ונצרכת, אבל בכל מקרה- אין חולק כנראה על העובדה שמרפסת היא סוג של "פריט" ביתי נחשק, שלא כולם זוכים בו. יש מי שמעדיף לנצל את המטרים הרבועים הבודדים הללו לצרכים יותר דחופים בבית, אבל גם הוא מודע לכך שהוא מפסיד בכך פינה בעלת משמעות בבית. כך או אחרת, סביר להניח שהמרפסת שלכם לא מי יודע מה גדולה, למי כבר יש מרפסת גדולה במדינה הקטנה שלנו:) אז רוצים רעיון מושלם עבורכם? מתלה כביסה למרפסת של חברת שחקים- רב חבל, כבר עשרים וחמש שנה בשוק ועדיין רלוונטי יותר מתמיד.

למה לרכוש מתלה כביסה למרפסת

מתלה כביסה למרפסת של רב חבל הוא אחד הרעיונות הכי מגניבים שהמרפסת שלכם בטוח תאהב. למה זה כל כך מושלם? בגלל כמה יתרונות בלתי נפרדים שאף מרפסת בישראל לא יכולה לוותר עליהם. קודם כל, המתלה שלנו מתקפל, וזה אומר שאם עד היום חשבתם לעצמכם שהלוואי שהיה לכם מקום במרפסת לתלות בו את הכביסה, או אולי להפך- עד היום מתלה כביסה למרפסת תפס לכם מקום ולא יכולתם להוסיף מיטת שיזוף כיפית או נדנדה לילדים, עכשיו יש לכם במרפסת מקום להכל- אתם יכולים להתקין מתלה כביסה למרפסת של רב מגב, ולהשאיר אותו מקופל אל הקיר, כך שהוא לא יתפוס לכם מקום. כשתרצו לייבש עליו כביסה תפתחו אותו, ולאחר הייבוש תסגרו בחזרה.

רוצים יתרונות נוספים?

המתלה שלנו יכול להתאים ממש לכל מקום ולכל פינה בבית, אבל עבור מרפסת הוא ממש הברקה מושלמת. תוכלו לבחור כמה חבלים שאתם זקוקים, עד 13 חבלים על המתקן, באורכים שונים ובהתאמה מלאה לכל מרפסת, ואם תרצו- אפשר אפילו להוסיף גגון ייחודי למתלה הכביסה, מה שיהפוך את הבגדים שלכם למוגנים ומתייבשים היטב גם ביום של גשם שוטף, בלי לאבד את היתרון של השמש במרפסת פתוחה. חושבים על זה ברצינות? דברו איתנו!

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים