פאביקון מתקן לכביסה רב חבל

08-9966666

מתלה כביסה מתקפל לקיר

מתלה כביסה לקיר

מתקן כביסה מתקפל לקיר

גם אתם עדיין שומרים אמונים דווקא לחבלי הכביסה שלכם? אתם לא היחידים. מסתבר שגם בעידן בו נראה לכאורה שמייבשי כביסה מכניים מתקדמים ונוחים תופסים את מקומם של חבלי הכביסה המיושנים ודוחקים אותם על שנות ההיסטוריה, עדיין יש לא מעט שיודעים לזהות כי כמו בכל תחום- עבודה מכנית לא מצליחה להוות תחליף מושלם לעבודה הידנית. אז נכון שלא נחזור לכבס בגדים על שפת הנהר, אבל לייבש כביסה בחום השמש זה לא קשה כל כך. האמת- תלוי, אם יש לכם רב חבל של חברת שחקים טכנולוגיות- זה באמת לא קשה בכלל. מתלה כביסה מתקפל לקיר המרפסת או החצר יכול לשנות לכם את הרגלי הכביסה והייבוש וגם את אורך חיי הכביסות שלכם. כן זה אמיתי.

במה שונה יבוש בשמש מייבוש במכונה?

ייבוש בשמש הוא תהליך קדום, כנראה שמאז החלו אנשים על הגלובוס להשתמש בבד- הם היו צריכים לייבש אותו מפעם לפעם, איך- בשמש כמובן. אולי איננו זוכרים את אורח החיים שהיה קיים לפני אלפי שנה, אבל אנו כמובן זוכרים היטב את השנים בהן ייבשנו בגדים שיצאו ממכונת הכביסה, על גבי חבלי כביסה, בסיוע אטבים שרכשנו בחנות המכולת או בסופר הקרוב. בעשורים האחרונים מכונת ייבוש המחוברת לחשמל מחליפה את הייבוש הטבעי בשמש, אבל רבים מאיתנו שמים לב לעובדה שייבוש במכונה מקצר את חיי הבגדים, לפעמים קורע חוטים עדינים, לא מתאים לכל בד ובאופן כללי חדי עין יכולים להבחין בכך שבגד שעבר במכונת הייבוש מספר פעמים אינו נראה כמו זה שתלה בשמש הטבעית לייבוש עדין ואיטי.

איך מתלה כביסה מתקפל לקיר יכול לעזור לנו

אחת הסיבות העיקריות שאנחנו בוחרים להשתמש במכונת ייבוש היא העובדה שתלייה על חבלים היא פעולה מסובכת ולפעמים אפילו קצץ מפרכת. מתלה כביסה מתקפל לקיר הוא הפתרון שיהפוך את עבודת התלייה לנוחה וקלה שאינה מעמיסה עלינו, כעת אין צורך עוד למשוך את הידיים ולהתאמץ, החבלים נעים לקראתנו וחוזרים ומתרחקים בהתאמה לצורך. אם אתם רוצים לנסות את המוצר המהפכני שלנו אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כאן ונחזור אליכם בהקדם.

מתלה כביסה לקיר

אם בעבר הלא רחוק קירות הבית שמשו את בעליהם למטרה הפשוטה של תחימת הבית שלהם וחלוקה לכמה חדרים, כיום תפקידם של הקירות השתנה לחלוטין, בעולם שבו דקורציה ועיצוב פנים תופסים את מקומם של אלמנטים יציבים ועתיקים כמו קירות, אפילו  את חלוקת החדרים מעדיפים היום לנהל עם אלמנטים מקוריים וטרנדיים וכמה שפחות קירות, אז למה מיועדים בעצם הקירות? בעידן שבו כל פריט צריך להיות חלק ממכלול עיצובי, קירות נועדו להשתלב באמירה העיצובית הכללית וגם להיות שמישים ופרקטיים, ואם לא זה ולא זה, אז פשוט לא להיות. מתלה קיר לכביסה הוא רעיון מעניין של רב חבל, שמנצל את הקירות החיצוניים או הפנימיים בבית לצורך הכי שימושי שיש, אז אם אפשר לרתום קיר לתועלת ממשית – לא חראם?

יתרונות וחסרונות

מתלה כביסה לקיר של רב חבל מיועד למעשה לכל מי שעד היום השתמש במתלה כביסה מתקפל, אם כדי לחסוך במקום שתופסים חבלי כביסה קבועים- הרי את מתקן הכביסה ניתן לקפל בקלות וכך הוא אינו תופס מקום קבוע, אם כדי למקם את החבלים ואת עמדת התלייה במיקום נוח יותר, ואם מטעם אחר. יחד עם זאת, לא ניתן להתעלם מן החסרונות של מתקן כביסה מתקפל, העובדה שלא ניתן בדרך כלל למקם אותו בפינה נסתרת, מפאת גודלו, העובדה שלפעמים הייבוש על המתקן ארוך יותר מייבוש על חבלים, ועוד. הרעיון של רב חבל היה להתקין מתלה כביסה לקיר שיש לו יכולת להתקפל. באופן זה אנחנו מרוויחים את מרבית היתרונות של מתלה כביסה קבוע, אבל לא נכנסים לבורות שהם מציבים לנו, ומשיגים גם את מרבית היתרונות של מתקן כביסה נייד.

איך מחברים מתלה כביסה לקיר שלנו

השלב הראשון הוא ליצור קשר ראשוני, להתאים גודל ומידות, כמות חבלים, וגם להכיר עוד כמה פיצ'רים קטנים שלנו שיש מצב שיתאימו גם לכם, לאחר מכן מבצעים את ההזמנה, ואת ההתקנה אנחנו מבצעים עבורכם עד לשביעות רצונכם המלאה. משלמים רק לאחר שאתם מרוצים לחלוטין, וזה עומד לקרות, בהבטחה שלנו. השאירו פרטים ונחזור אליכם.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים