פאביקון מתקן לכביסה רב חבל

08-9966666

מתלה כביסה נשלף

מתקן לייבוש כביסה נשלף

אם אתם גרים כמו לא מעט ישראלים, בבית שבו אתם סופרים כל יום מחדש את המרצפות ומנסים להתמודד עם מה שיש, פלוס קצת תלונות פה ושם, מסתבר שהדבר הכי שווה שאפשר להציע לכם אלו הם פתרונות אחסון ואבזור מוצלחים בהתאמה לחללים קטנים. אתם ממש לא היחידים. מסתבר שיותר ויותר אנשים עוברים לגור בדירות קטנות יחסית מבעבר, יש לכך לא מעט גורמים, הראשון הוא כמובן העובדה שמחירי הדירות רק עולים ועולים באופן קטסטרופלי, מה שגורם לנו להישאר בתחום ההכרחי ולא לתת לעצמנו יותר מזה, אבל גם בגלל שבאופן כללי דירות קטנות הן יותר ויותר מקובלות היום, בגלל צפיפות אוכלוסין ואולי עוד כמה גורמים. כך או אחרת, מתלה כביסה נשלף ומתקפל הוא חלום של עלי דירות קטנות, אנחנו ברב חבל ניסינו להגשים לכם.

האם אפשר להשיג בשוק מתלה כביסה נשלף?

הלוואי וכל האביזרים בבית שלנו היו נשלפים בעת הצורך ונעלמים ברגע שנסיים את השימוש בהם. אנחנו עסוקים לא מעט באיתור פתרונות כמו מגרות נשלפות, ריהוט נשלף, ועוד אמצעים מעניינים שמתכננים עבורנו מעצבי פנים לא מעטים, שעוסקים בתחום הניצול של חללים קטנים ונוחיות מגורים בכל מצב. אנחנו מעוניינים לחיות ברמת חיים מיטבית, לאפשר לעצמנו אבזור מלא, אבל המקום שיש לנו בבית עבורו הוא מוגבל מאד, ולכן החשיבות של תכנון הקטנת נפח של אביזרים בבית היא גדולה. מתלה כביסה נשלף אולי לא תוכל ולמצא בשוק, אבל מתה הכביסה שלנו מתקפל לתוך עצמו באופן מפתיע ומאפשר לכם לנצל את מירב המקום בבית בלי לבזבז אותו על ייבוש כביסה.

למה זה נוח?

מתלה כביסה נשלף מאפשר לנו לפתוח אותו ולסגור אותו ממש בהתאם לצרכים שלנו, לפעמים יש לנו כביסה פעם ביום ולפעמים אנחנו מעמידים כמה מכונות ביום, אבל בהתאם לכך נוכל לפתוח ולסגור את המתקן. היתרון של רב חבל מעניק ו חביבות מיוחדת עבור דירות ובתים קטנים וצפופים, כאשר הוא מאפשר לנו לייבש בגדים בנוחות ובקלות, אבל מייד לאחר מכן להחזיר את הסדר למקום ולאפשר לנו לעבור. השאירו פרטים ונחזור אליכם לתיאום.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים