פאביקון מתקן לכביסה רב חבל

08-9966666

מתלה כביסה על מעקה

מתלה כביסה על מעקה

מתלה כביסה למעקה

כמה נפשות אתם בבית? וכמה מכונות כביסה אתם צריכים להעמיד ביום? לשאלה השולית הזו יש לא מעט חשיבות, ואפשר לומר אפילו חשיבות עליונה, כאשר ניגשים לתכנן ת ננקודת התלייה של כביסות בבית שלכם. אם אתם מונים כמה חברים בדירה, אם אתם זוג חסר עול, ואם יש לכם שניים או שלושה מתבגרים, זה כל כך שונה מאחד לשני, באיזה גודל צריך להיות מלה הכביסה שלכם, כמה חבלים הוא צריך להכיל והאם נצטרך בשלב כזה או אחר להגדיל את יכולת הקיבולת שלו? רכישת מתלה כביסה על מעקה היא תהליך שדורש תכנון לא מועט, רב חבל- חברה מקצועית שעוסקת בתחום כבר למעלה משני עשורים- תסייע לכם לחשוב בראש גדול ולקבל החלטות שוות לטווח הקצר והארוך, לא- אצלנו זה לא סותר אחד את השני.

גודל ומידות של מתלה כביסה על מעקה

קודם כל, הפרמטר הראשון לגבי הגודל של מתלה הכביסה העתידי שלכם יהיה גודל החלון שלכם, ורוחב הקיר החיצוני שמתאפשר לקבוע עליו את המתלה. מתלה כביסה על מעקה צריך להתאים בדרך כלל לרוחב המעקה, אבל לפעמים ניתן לקבוע אותו מתחת למעקה ואז אפשר להגדיל את רוחבו מעבר לגודל החלון, מפני שהחבלים ניתנים למתיחה לכיווננו מן הצדדים, כך שאפשר לחרוג מן החלון ומן המעקה. מתלה כביסה על מעקה בייצור שלנו, מאפשר לכם להניע את החבלים גם כלפי פנים וכלפי חוץ, וזה מעניק לכם עוד טווח תלייה עצום, עד שלוש עשרה חוטי כביסה בנגישות מלאה ונוחה. האם אתם זקוקים לכל זה? תלוי מה רוחב הקיר עליו ניתן לתלות את המתקן, ותלוי גם כמה בני בית אתם, ומה הצפי העתידי.

למה זה משנה?

במידה והמעקה שלכם רחב מאד, ייתכן שתוכלו להסתפק במעט חוטים כלפי חוץ. במקרה בו החלון שלכם צר ורוחב המעקה קטן- אתם תצטרכו יותר חבלים כלפי חוץ כדי לספק מקום עבור כל הכביסות שלכם, ואם יש לכם הרבה נפשות בבית, או שאתם מתעתדים להביא בקרוב- זה גם שיקול לתת עליו את הדעת. בכל שאלה הצוות שלנו כאן, נתכנן, נזמין ונתקין לכם!

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים