פאביקון מתקן לכביסה רב חבל

08-9966666

מתקן כביסה חשמלי

מתקן כביסה חשמלי

מתלה כביסה חשמלי

בחיים שלנו הכל הופך לאט לאט לעבודה חשמלית. הכיריים החשמליות החליפו את הגז, תריסים חשמליים מחליפים את הידיים שלנו וגם מכונת קפה חשמלית מחליפה את הכפית האהובה, גם בתחום הכביסה כבר מזמן עברנו למכונת כביסה חשמלית ושכחנו איך מכבסים בגדים על שפת הנהר, המייבש החשמלי מחליף את חבלי הכביסה לשנו, והכל מושלם הרבה יותר, לא? אז זהו שלא בדיוק. חשמל הוא פתרון טוב מאד של האנושות, אבל הטבע תמיד יהיה יותר מושלם ממנו. מכונת ייבוש חשמלית היא פתרון גרוע עבור בדים באופן כללי, ולמרות שלנו היא פותרת הרבה בעיות- אי אפשר להתעלם מן המגרעות שלה. חברת רב חבל הפיקה עבורכם פיתוח חשמלי שמייתר את מכונת הייבוש- מה דעתם לייבש כביסה באופן חשמלי- על ידי השמש? כן, זה נקרא אצלנו מתלה כביסה חשמלי.

מהו מתלה כביסה חשמלי?

מתלה כביסה חשמלי אינו מייבש כביסה המייבש את הבגדים הרטובים בחום חשמלי גבוה, וגם לא משתמש ברעיון דומה לכך. אנחנו חיפשנו דרך לשמר את אופן הייבוש הטבעי של שמש, עם כל היתרונות המדהימים שלה. לייבוש במייבש כסיבה חסרונות רבים, בעיקר בתחום ההגנה על הבדים אותם הוא מייבש. החום הגבוה אינו בריא לבגדים, הוא מבלה אותם ומקלקל את סיבי הבד. לעומת זאת הייבוש בשמש הוא ייבוש איטי ועדין, אינו שורף סיבי בד, אינו מכלה את הבגד, משאיר את הצבעים הטבעיים והמקוריים שלו וגם את המרקם הטבעי של הבד. הרעיון שלנו אם כן היה להקל באמצעות חשמל על פעולת התלייה על החבל, אבל להשאיר את תהליך הייבוש כולו לטבע הבריא שלנו.

איך זה עובד?

ברגע שהבנו שהבעיה העיקרית בתליית כביסה היא העבודה הפיזית כאשר החבלים רחוקים מאיתנו ואנו צריכים לקרוע את הידיים כדי להגיע עד לחבל, בנינו מנגנון ייחודי של מתלה כביסה חשמלי, המתכוונן על פי הבחירה של המשתמש לכל כיוון שיהיה לו נוח- באמצעות רב חבל שלנו תוכלו לקרב אליכם את החבל בדיוק למיקום שיהיה נוח לידיים שלכם, ולהרחיק אותו בחזרה לאחר התלייה לצורך הייבוש. השאירו לנו פרטים ונחזור אליכם.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים