פאביקון מתקן לכביסה רב חבל

08-9966666

רעיון עיצובי במלוא מובן המילה

רעיון עיצובי במלוא מובן המילה

מוזר שדווקא אנחנו חשבנו על הרעיון הזה, היה מתאים יותר שהוא יהיה פיתוח של מעצבי פנים… חבלי כביסה מתקפלים זהו רעיון שהוא קודם כל עיצובי במלוא מובן המילה, ורק לאחר מכן, אבל לא פחות מכך- פרקטי במיוחד. הרעיון לאפשר לחבלי הכביסה להתקפל במידת הצורך הוא רעיון מדהים, שמאפשר לנו לשמור על הקו העיצובי של כל חדר, אפילו של מסתור הכביסה:) מאחורי הרעיון של חבלי כביסה מתקפלים עומדת חברת שחקים טכנולוגיות, שיצרה את הרעיון האגדי של רב חבל- חבלי הכביסה נוסעים. לאן הם נוסעים? אליך כמובן, ואם תרצה- תוכל להסיע אותם כלפי מטה ולקבל אל הקיר כפי שמתאים לך. איך זה עובד?

איך פועלים חבלי כביסה מתקפלים

חבלי הכביסה שלנו פועלים על מנגנון חכם ופשוט מאד, בלי צורך מעצבן בסוללות ובלי חיבור לחשמל, הם מתקרבים אליך ומתרחקים ממך באמצעי ממש פשוט שנמצא בידיים שלך, על פי החלטתך אתה בוחר להניע את החבלים, חלקם או כולם, לקרב אליך כדי לתלות עליהם, ולפזר חזרה קדימה כדי לאפשר להם להתייבש היטב ובמהירות. אבל זה באמת החלק הקטן מבחינת מי שחושב בעיקר על הנראות של המתקן- חבלי הכביסה שלנו הם לא רק נעים בכיוון הרצוי, אלא גם מתקפלים לגמרי. לאיזה כיוון? לכיוון הקיר עליהם הם מותקנים. אם אתם שואלים מה זה עוזר לכם, כנראה שהעניין הזה פחות חשוב לכם, אבל מי שמבין את המשמעות של זה יודע לומר עד כמה זה משמעותי.

למה זה משנה

חבלי כביסה מתקפלים הן הברקה משמעותית שיש לה ביטוי בשני פרמטרים עיקריים, ראשית- נראות החדר בו הם מותקנים, בין אם זה מרפסת או חצר, או אפילו קיר חיצוני שהשקעתם בו ואינכם רוצים לקלק את מראהו, והשני- חיסכון מקום שגם הוא פרמטר משמעותי, בין אם זה מסתור הכביסה, בין אם זו מרפסת קטנה שאתם מעדיפים לנצל לצרכים יותר משמעותיים וחווייתיים מתליית כביסה רטובה, ובין אם אלו חבלים התלויים על קיר חיצוני ומכסים את החצר שלכם. חושבים על זה ברצינות? דברו איתנו כאן באתר או בטלפון.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים