טיפים לכביסה נכונה

כדי שמכנסי הג'ינס ירדו מהחבל כאילו הם עברו גיהוץ, כדאי לתלות אותם בצורה זו: הצמדת התפרים של המכנס אחד לשני. הצמדת שני המכנסיים יחד. לתת ניעור טוב למכנס הצמוד. תליית הג'ינס הפוך, כלומר מכיוון המכנס הצמוד.
הופכים את הג'ינס (החוץ פנימה והפנים – החוצה) סוגרים רוכסנים או כפתורים ומכבסים בחום של בין 60 ל-40 מעלות עם סחיטה. לפני התלייה לייבוש – מצמידים תפרי צד בקיפול ומנערים חזק.
אני תולה את המצעים כשהם מקופלים לאורכם. לוקח קצת יותר זמן להתייבש אבל כשפותחים אותם , גם אחרי מס' חודשים, ריח של כביסה נעים ממלא את החדר.
חולצה תרמית, מנדפת זיעה, מייבשים רק בתלייה על החבל באויר החופשי ולא במייבש כביסה, שיגרום לה להתכווץ.
נעלי ספורט יש לתלות על החבל של מתלה הכביסה בעזרת השרוכים.
יש לייבש בצורה הנכונה מצעים בתליה: יש לתלות את המצעים כשהם הפוכים על מנת למנוע את דהייתם. יש להדק רק את הקצה של המצעים לחבל, בכדי למנוע את סימני האטבים עליהם. כדאי להקפיד להוריד את המצעים מהחבל מיד כשהם מתייבשים, בכדי למנוע מהם להתקשות ולהקל על הגיהוץ.
על מנת שלא ישארו סימני אטבים על הבגדים, יש לתלות את הבגדים כך שתמיד מעל הבגד תניחו גרב ואת האטב הצמידו לבגד מעל הגרב הזו, כך שהסימן ישאר על הגרב ולא על הבגד עצמו.
כדי למנוע דהייה שלהם צריך לתלות בגדים צבעוניים כשהם הפוכים.
כדי שהסוודר הרטוב והכבד בשל כך לא ינזק מהתליה על אטבי הכביסה, תופסים אותם מתחת לבית השחי.
בעוד שהכביסה יוצאת ממייבש הכביסה רכה ונעימה למגע, כאשר היא תלוייה על החבל היא לעיתים רבות מתקשה ומאבדת מהרכות שלה. בכדי לפתור בעיה זו כדאי לשים את מתלה הכביסה במרפסת סגורה או חדר כביסה (אם יש) ובכך למנוע מגרגירי החול שבאוויר הפתוח להגיע לכביסה ולהקשות אותה בזמן הייבוש.

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים