דף הבית
אודותינו
טיפים לכביסה נכונה

טיפים לכביסה נכונה

איך לתלות מכנסי ג'ינס על חבל?

כדי שמכנסי הג'ינס ירדו מהחבל כאילו הם עברו גיהוץ, כדאי לתלות אותם בצורה זו: הצמדת התפרים של המכנס אחד לשני. הצמדת שני המכנסיים יחד. לתת ניעור טוב למכנס הצמוד. תליית הג'ינס הפוך, כלומר מכיוון המכנס הצמוד.

איך מכבסים ג'ינס?

הופכים את הג'ינס (החוץ פנימה והפנים - החוצה) סוגרים רוכסנים או כפתורים ומכבסים בחום של בין 60 ל-40 מעלות עם סחיטה. לפני התלייה לייבוש - מצמידים תפרי צד בקיפול ומנערים חזק.

שמירת ריח המצעים

אני תולה את המצעים כשהם מקופלים לאורכם. לוקח קצת יותר זמן להתייבש אבל כשפותחים אותם , גם אחרי מס' חודשים, ריח של כביסה נעים ממלא את החדר.

איך לייבש חולצה תרמית לאחר הכביסה?

חולצה תרמית, מנדפת זיעה, מייבשים רק בתלייה על החבל באויר החופשי ולא במייבש כביסה, שיגרום לה להתכווץ.

איך לתלות ליבוש נעלי ספורט?

נעלי ספורט יש לתלות על החבל בעזרת השרוכים.

איך לייבש מצעים בתליה?

ך יש לייבש בצורה הנכונה מצעים בתליה: יש לתלות את המצעים כשהם הפוכים על מנת למנוע את דהייתם. יש להדק רק את הקצה של המצעים לחבל, בכדי למנוע את סימני האטבים עליהם. כדאי להקפיד להוריד את המצעים מהחבל מיד כשהם מתייבשים, בכדי למנוע מהם להתקשות ולהקל על הגיהוץ.

איך להימנע מסימני האטבים על הכביסה התלויה?

על מנת שלא ישארו סימני אטבים על הבגדים, יש לתלות את הבגדים כך שתמיד מעל הבגד תניחו גרב ואת האטב הצמידו לבגד מעל הגרב הזו, כך שהסימן ישאר על הגרב ולא על הבגד עצמו.

איך לתלות לייבוש בגדים צבעוניים?

כדי למנוע דהייה שלהם צריך לתלות בגדים צבעוניים כשהם הפוכים.

איך לתלות לייבוש סוודר?

כדי שהסוודר הרטוב והכבד בשל כך לא ינזק מהתליה על אטבי הכביסה, תופסים אותם מתחת לבית השחי.

איך מונעים התקשות של הכביסה בזמן ייבוש על החבל?

בעוד שהכביסה יוצאת ממייבש הכביסה רכה ונעימה למגע, כאשר היא תלוייה על החבל היא לעיתים רבות מתקשה ומאבדת מהרכות שלה. בכדי לפתור בעיה זו כדאי לשים את מתלה הכביסה במרפסת סגורה או חדר כביסה (אם יש) ובכך למנוע מגרגירי החול שבאוויר הפתוח להגיע לכביסה ולהקשות אותה בזמן הייבוש.