בקרוב תתפרסמנה באתר הופעות נוספות...
ידיעות אחרונות - ממון
ידיעות אחרונות - ממון

לצפייה בכתבה (PDF) לחצו כאן " מתקן לכביסה ציון 9 "מתלה רב-חבל" הוא פטנט ישראלי רשום לתליית כבסים, שבו נוסעים החבלים קדימה ואחורה על מסילה, כך שאין צורך להתכופף קדימה בזמן התלייה. במתקן עשרה חבלים המרוכזים צפוף קרוב אל הקיר. תולים את הכבסים על החבלים בזה אחר זה ובעזרת תנועת נענוע פשוטה של החבל הראשון, הקרוב אל הקיר, נדחפים החבלים בזה אחר זה קדימה ונפרסים לאורך המסילה כולה (עד מרחק מטר מהקיר), בלי...

טלוויזיה - ערוץ 2 - קפה טלעד
טלוויזיה - ערוץ 2 - קפה טלעד

 קפה טלעד - אודטה שוורץ ממליצה

עיתון לאישה
עיתון לאישה

לצפייה בכתבה (PDF) לחצו כאן " הכביסה מגיעה אליך מתקן לתליית כביסה "רב חבל" אחלה פטנט. מישהו שכנראה ממש שנא לתלות כביסה, פיתח את המוצר החכם הזה: מסילה שעליה שזורים עשרה חבלים כפולים, שבעזרת האצבעות מושכים אותם בזה אחר זה, כדי לתלות עליהם את הכביסה. נוח, מושלם לאנשים נמוכים, בטיחותי (לא צריך להתכופף מעבר לחלון) ובעיקר - חכם. ... יצרן: "שחקים". ציון מקסימלי "

מעריב
מעריב

" תלייה בלי מאמץ חברת שחקים פיתחה והוציאה לשוק מתקן חדשני לתליית כביסה , המקל משמעותית על חיי תולי הכביסה המתקן החדש הקרוי "רב חבל" שהוא פטנט עולמי רשום... ... "

הארץ
הארץ

" מתקן מצויין לתליית כביסה "רב חבל" פטנט רשום ... המייחד אותו הוא האפשרות שהחבלים ינועו לא רק לצדדים אלא גם קדימה ואחורה. ... "