פאביקון מתקן לכביסה רב חבל

08-9966666

מה לבדוק לפני שרוכשים מתלה כביסה?

מתלה כביסה רב חבל 8

רכישת מתלה כביסה על פניו נראית משימה פשוטה, סך הכל מדובר במתלה כביסה… אילו הבדלים יש כבר בין המותגים השונים?

תתפלאו, כאשר מדובר ברכישת מתלה כביסה, ישנם מספר גורמים מרכזיים שיש לקחת בחשבון כדי להבטיח שתקבלו בסופו של דבר מוצר שעונה על הצרכים שלכם ומתאים לחלל שלכם. הנה כמה דברים שכדאי לבדוק לפני ביצוע רכישה:

 

  1. גודל וקיבולת: ודא שמתלה הייבוש גדול מספיק כדי להכיל את כל הכביסה שלך, אבל לא כל כך גדול שהוא תופס יותר מדי מקום או שהחבלים ארוכים מדי ועם הזמן תיווצר ״בטן ״. מדדו את שטח הקיר שבו אתם מתכננים להתקין את המתלה והשוו אותו למידות המתלה שאתם שוקלים. כמו כן, שקול את מספר המוטות התלויים על המתלה, כמו גם את המרווח שלהם, כדי לקבוע את הקיבולת של המתלה.

 

  1. חומר ועמידות: חפשו מתלה ייבוש שעשוי מהחומרים העמידים ביותר לתנאי חוץ , שכן אלו פחות נוטים להחליד ויחזיקו מעמד זמן רב יותר. הימנעו ממתלי ייבוש מפלסטיק, מכיוון שהם עשויים להיות לא כל כך יציבים ועלולים להישבר בקלות רבה יותר. ובסוף תמצאו את עצמכם כל שנה מחליפים מתלה כביסה, במקום לרכוש פעם אחת מתלה לשנים רבות.

 

  1. קלות שימוש והפעלה: בחרו במתקן ייבוש קל לפתיחה וסגירה, כמו גם לתפעול שוטף ותליית כביסה. חפשו מתלה עם תפעול חלק עם כמה שפחות חלקים שעשויים להתבלות או להתקלקל מתלה הניתן לתפעול בקלות מירבית וללא מאמץ והוראות ברורות. לא נעים להיאבק במתלה כביסה כל פעם שרוצים לתלות או להוריד את הכביסה.

 

  1. מחיר: קבעו את התקציב שלכם וחפשו מתלה ייבוש שמתאים. אל תתפתו לחסוך באיכות כדי לחסוך כמה שקלים, שכן מתלה באיכות נמוכה יותר עשוי לא להחזיק מעמד לאורך זמן ועלול לעלות לכם יותר בטווח הארוך. ההבדלים בין המתלים הזולים ליקרים בסופו של דבר יחסית מינוריים, ועדיף להשקיע פעם אחת במתלה כביסה חזק ועמיד לשנים רבות.

 

  1. מוניטין מותג: חקרו את המותג ואת המפעל המייצר אותו  וקראו ביקורות של לקוחות כדי לקבל מושג לגבי האיכות והאמינות של המוצרים שלהם. צפו בסרטונים ובתמונות מהתקנות שבוצעו. חפשו מותג בעל מוניטין טוב, כזה שגם ייתן לכם מענה בכל מקרה של בעיה שעלולה לצוץ.

 

  1. תכונות נוספות: מתלי ייבוש מסוימים מגיעים עם תכונות נוספות כגון: מספר רב של חבלים, או חבלים שיכולים לנסוע אליכם להורדה ותלייה קלה של הכביסה. שקלו האם התכונות הללו חשובות לכם והאם הן שוות את העלות הנוספת.

 

על ידי התחשבות בגורמים אלה לפני ביצוע הרכישה, אתם יכולים להבטיח שבסופו של דבר תקבלו מתלה ייבוש כביסה העונה על הצרכים שלכם ומתאים בצורה מושלמת למרפסת או לחצר.

 
לפני כ-25 שנה יצא לשוק מתלה הכביסה רב חבל. מתקן הכביסה רב חבל מנצל את המרחב כלפי חוץ ומאפשר תליית כמות כפולה של כביסה.
יתרונות המתלה לייבוש כביסה רב חבל: איכות נוחות וכמות.
נשמח לענות לכל שאלה בטלפון 08-99-666-66

לקבלת ייעוץ והצעת מחיר למתלה כביסה רב חבל השאירו פרטיכם

מוזמנים להשאיר פרטים